PROGRAMY do serii i7


Pakiet oprogramowania na PC

i7-VMS PL


Oprogramowanie i7-VMS klient to wydajna i funkcjonalna platforma dla systemów monitoringu wideo w oparciu o kamery HD- IP , HD-TVI oraz kamery analogowe. Sprawdza się zarówno lokalnie jak i w pracy zdalnej (obsługa dwustrumieniowości)

Aktualna wersja 2.7.1.51


Klient sieciowy na PC

i7-VMS Lite


Program i7-VMS Lite to klient sieciowy na PC do pracy zdalnej z urządzeniami Internec serii i7. Jest to uproszczona wersja programu i7-VMS v2, która umożliwia: podgląd na żywo, odtwarzanie, konfigurację urządzeń w ograniczonym zakresie.

Aktualna wersja 1.0.0.50


Oprogramowanie na urządzenia mobilne:


i7-MVS Guard


Zalecany program na urządzenia mobilne

Oprogramowanie klienta mobilnego i7-MVS Guard jest wykorzystywane do zdalnego monitoringu wideo na żywo urządzeń serii i7. Łączy się do rejestratorów DVR, NVR, oraz kamer IP w tym kamer PTZ przez sieci bezprzewodowe.

i7-MVS - Oprogramowanie na urządzenia mobilne

Oprogramowanie do współpracy z urządzeniami Internec. Pozwala za pomocą telefonu komórkowego uzyskać podgląd i odtwarzanie z kamer. Klient do wszystkich urządzeń Internec serii i7-Xxx na urządzenia mobilne telefony, smartfony, tablety. Od wersji 2.0 (dla systemów Android, IPhone) obsługuje wyświetlanie HD oraz zdalne odtwarzanie nagrań.

Oprogramowanie SADP

Oprogramowanie SADP – wyszukiwarka urządzeń IP serii i7 w sieci lokalnej. Umożliwia aktywację (nadanie hasła), zmianę adresów IP, przywrócenie hasła administratora.

Web component

Webcomponent do serii i7 umożliwia połączenie przez przeglądarkę internetową do kamery IP lub rejestratora oraz wyświetlanie obrazu. Wtyczka jest pobierana automatycznie po połączeniu z urządzeniem. Po pobraniu należy zainstalować. W przypadku problemów z pobraniem z urządzenia można pobrać wtyczkę ze strony.

Player - odtwarzacz plików archiwum

Player - odtwarzacz plików archiwum otwiera pliki .mp4, które są plikami archiwum z urządzeń Internec i7.

(programy i5-Y)


PROGRAMY do serii i5-Y

i5-Y Searcher - wyszukiwarka

Wyszukiwanie urządzeń INTERNEC serii i5-Y włączonych w lokalną sieć LAN. Umożliwia zmianę adresu IP, ustawienia parametrów obrazu i kodowania, zmianę hasła, ustawienie czasu aktualizację oprogramowania, eksport i import ustawień. Dodatkowo program zawiera kalkulator zajętości dysku.

i5-Y VMS na PC

Pakiet oprogramowania na PC i5-Y VMS. Klient sieciowy do urządzeń serii i5-Y.

i5-Y MVS na urządzenia mobilne

Klient sieciowy na urządzenia mobilne do kamer serii i5-YC.


PROGRAMY do serii i5-C

Wyszukiwacz i5

Wyszukiwacz i5 - program do wyszukiwania kamer IP serii i5-C w sieci LAN. Umożliwia zmianę adresu IP oraz aktualizację oprogramowania.


PROGRAMY archiwalne

Program do automatycznej archiwizacji

Program do automatycznej archiwizacji nagrań z rejestratorów Internec IP oraz kamer Internec IP poprzez sieć. Remote Net Backup Software umożliwia automatyczne łączenie do urządzeń IP według określonych harmonogramów, w celu skopiowania danych z rejestratora na komputer z uruchomionym programem Remote Net Backup.

Odtwarzacz dysków z rejestratorów i kart SD z kamer na PC

Program umożliwiający dostęp do nagrań zapisanych przez urządzenia Internec IP, po przełożeniu nośnika (dysku HDD, karty SD) do komputera PC.

IVMS2000 PL

rejestrator na PC

Internec IVMS 2000 to oprogramowanie służące do budowy rejestratorów bazujących na jednostce PC

Kalkulator zajętości dysków dla kamer IP

Do obliczeń należy przyjąć: kamera 4CIF, 25kl./s - 1Mb/s - 1,5Mb/s ; kamera 4CIF PTZ, 25kl./s - 2Mb/s-4Mb/s ; kamera HD720, 25kl./s - 3Mb/s-4Mb/s; kamera UXGA 12kl./s – 2Mb/s-4Mb/s

Oprogramowanie iVMS, NVR Server

Uwaga: Oprogramowanie zostało zastąpione pakietem i7-VMS.

Pakiet oprogramowania

i7-VMS PL - WERSJA ARCHIWALNA

Pakiet oprogramowania i7-VMS zawiera programy do pracy zdalnej z urządzeniami IP Internec. W skład pakietu wchodzą najważniejsze klient sieciowy i serwer zapisu oraz mniej popularne serwer strumieniowy, dekodowania i kodowania. Aktualna wersja 1.03.00.50.